Ahoj, já jsem Kamila

Sportu se věnuji od mala a nyní jsem instruktorkou fitness, kondičního posilování a kulturistiky.

Snažím se motivovat a inspirovat lidi ke zdravému životnímu stylu a doufám, že i ty zde najdeš všechny potřebné informace k tomu, abys dosáhl/a své vysněné postavy.

Tak co, jdeš do toho se mnou? Zakup si online balíček nebo mi napiš na osobní trénink a já ti pomohu k dosažení tvého cíle. Ať už je to zhubnout pár kil, nabrat svalovou hmotu nebo se prostě jen cítit dobře.

Můj příběh

Sportu se věnuji od malička, rodiče mě k tomu vedli a já jsem jim za to moc vděčná. 12 let jsem závodně hrála volejbal. Po maturitě jsme se ale s mými spoluhráčkami rozdělily, všechny jsme utekly na vysoké školy do různých měst a na volejbal nebyl čas. Pohyb mi chyběl, a proto jsem alespoň párkrát týdně zašla do fitka a občas na aerobik. Později jsem dostala nabídku udělat si certifikát na instruktorku alpiningu, tak jsem ji přijala.

O fitness a kulturistiku jako takovou, jsem se nikdy nezajímala. Kamarádka začala celou tu fitness komunitu sledovat na Facebooku a tak dlouho mi o tom povídala (a posílala fotky namakanců a fitnessek :D), až jsem se o to začala zajímat také. No a tak jsme se, mimochodem bylo to na mé narozeniny 18. 5. 2013, jely podívat na Mistrovství juniorů Moravy a Slezska. Líbila se mi ta atmosféra závodů, i kategorie bikiny fitness, kde v tu dobu soutěžilo cca 5 holek, takže to ještě nebylo tak známé a komerční. Nejdříve mě ani nenapadlo, že bych šla soutěžit také, ale postupem času se mi ta myšlenka usadila v hlavě.

Navíc jsem měla velkou podporu od mého tehdejšího přítele, který mi sestavil můj první jídelníček a trénink a celkově mě na závody v kategorii bikiny fitness připravil. A tak jsem si na jaře 2014 stoupla na podium i já. Soutěžila jsem na BFC Cupu, kde jsem mezi ženami vybojovala krásné 5. místo, a o 14 dní později jsem se zúčastnila Mistrovství Čech juniorů, kde jsem opět skončila pátá.

Zkušenosti jsem získala a od té doby se událo dost věcí. Přišel rozchod, já si dala pauzu, získala jsem nové skvělé sponzory, zvětšila svou fanouškovskou základnu, nabrala nějakou tu svalovou hmotu a zúčastnila se podzimních kondičních soutěží v roce 2015. Bohužel i přes viditelný progress tyto soutěže nedopadly podle mých představ.

Momentálně soutěžit neplánuji, chci si udržet formu a motivovat lidi k fitness životnímu stylu. Stále se snažím rozjíždět spoustu nových projektů, takže se určitě máš na co těšit.

Spolupracuji s: