Proměny mých klientů

Kamču jsem začala sledovat na instagramu před pár měsíci. Zaujalo mě, že je přirozená, vypadá, že si na nic nehraje a její prezentace je důvěryhodná. Proto jsem se ji rozhodla oslovit, aby mi pomohla s jídelníčkem. A jsem za to moc ráda! Je skvělá, jídelníček mi vyhovuje, nemám hlad a dole už 3 kg 🙂

Lucka, jídelníček a online coaching 20. 4. 2020

Kamči e-book na ploché bříško musím jen vychválit. Cvičí ho se mnou dokonce i můj manžel. Kamča je mi v mnohém inspirací, ať už se to týká tréninkových videí, tak i receptů.

Karolína, online klientka 20. 4. 2020

Mám od Kamči všechny její e-booky a super! Jsou skvěle zpracované, přehledné a vždy vidím výsledky. Už je jedu po několikáté za sebou, kombinuji to s jejími videi na youtube a opravdu mě donutí makat! Děkuju za inspiraci 🙂

Michaela, online klientka 20. 4. 2020

Vždy jsem hledala trenérku, která mě bude ve všem podporovat, která bude chtít splnit maximálně mé sny, nebo se k ním aspoň maximálně přiblížit... a přesně to mi Kamča dala a dává! ❤️ Spolupracujeme spolu už několik měsíců a nevyměnila bych ji. Beru ji jako „drsnou“ trenérku, od které odcházím po tréninku nohou po čtyrech, ale také jako kamarádku a motivaci makat víc!

Eva, dlouhodobá spolupráce, příprava na bikini fitness 28. 11. 2017

S Kamčou pravidelně trénujeme od května 2017 a musím říct, že je to skvělá motivace! Nejen, že je skvělá trenérka s kterou vidím výsledky, ale i dobrá kamarádka a vždycky si dobře pokecáme. Moc mě s ní tréninky baví a že se mi zpevňuje postava a zakulacuje zadeček je už jen takový bonus 🙂

Monika, dlouhodobá spolupráce, osobní tréninky 15. 11. 2017

Když jsem se před dvěma lety rozhodla cvičit, vůbec jsem si nedokázala představit, co to obnáší.
Myslela jsem si, že si párkrát zacvičím a bude ze mě bikini fitness. Zhruba po roce a půl jsem si uvědomila, jak moc jsem se mýlila. Tápala jsem ve cvičení, tápala jsem ve stravě.

Letos v září jsem se odhodlala napsat Kamče, kterou už nějakou dobu sleduji. Je těžké svěřit se do rukou někomu, koho jste nikdy osobně neviděli. Ale teď už vím, že mé rozhodnutí bylo správné. Od začátku se chovala profesionálně a zároveň přátelsky. Prostřednictvím emailů mi sestavila jídelní a tréninkový plán na míru. Jídelníček mi naprosto vyhovuje. Nemám hlad, chutě ani jakoukoliv potřebu z něj vybočit. Co se týče tréninku i ten mi naprosto vyhovuje.

Výsledky naší dvouměsíční spolupráce jsou váha -4,5 kg, v pase -10 cm a přes boky -12 cm. Teď už vím, že když vás vede profesionál, tak svoji vysněnou postavu může mít každý. Tímto bych Kamče chtěla moc poděkovat a těším se na naší další spolupráci.

Jana, online coaching 15. 11. 2017

V listopadu 2016 jsem měla za sebou rok a půl tvrdé dřiny, kdy jsem zhubla 35kg. V tu dobu jsem ztrácela motivaci, energii, prostě jsem chtěla přestat bojovat, pak jsem narazila na Kamču a řekla si, proč ne. Od té doby spolu trénujeme, držím její jídelníček a společně jdeme za mou vysněnou postavou.

Před Kamčou jsem měla dva super trenéry chlapy, ale jsem nadšená, že mě teď trénuje super ženská. Není jen trenér, ale hlavně psycholog a kámoška, která je pořád on-line a pokaždé mi pomůže. Ve fitku ji většinu času nesnáším, ale když pak vidím ty výsledky, tak jsem na sebe pyšná.

Po celou dobu ke mně přistupuje individuálně a nedovedu si představit, že by mě na cestě vedl někdo jiný.

Ilča, dlouhodobá spolupráce (osobní tréninky, sestavení jídelníčku) 15. 11. 2017

Moje proměna